شرکت فنی و مهندسی فولاد برق اراک

آشنایی با شرکت فولاد برق اراک

درباره شرکت فولاد برق اراک

کارخانه

شرکت فنی و مهندسی فولاد برق اراک، شرکتی تولیدی – صنعتی است که فعالیت خود را با هدف تولید انبوه تابلوهای برق و سینی کابل در شهرک صنعتی خیرآباد آغاز نموده است.

تولیدات این شرکت در زمینی به مساحت 2000 متر مربع در سه سالن مجزا (فلزکاری، رنگ کاری و مونتاژ الکتریکال) صورت می گیرد. لازم به ذکر است که هریک از این سالن ها به مدرن ترین ماشین آلات و سیستم های آزمایشگاهی مجهز می باشند و تمام تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری به صورت دوره ای و طبق برنامه ای مدون برای کالیبراسیون به مراجع معتبر ارسال می شوند.

آزمایشگاه رنگ و آزمایشگاه فشار قوی این شرکت علاوه بر رفع نیازهای کیفی شرکت، در جهت ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه به صورت آموزشی در اختیار دانش جویان محترم قرار گرفته می شود.

دفتر مرکزی و فروشگاه

دفتر مرکزی و واحد فروشگاهی این شرکت، با نام فروشگاه برق و اتوماسیون جنرال در محیطی به مساحت 350 متر مربع واقع در شهر اراک در حال خدمت رسانی به مشتریان و همکاران محترم می باشد.

فروشگاه برق و اتوماسیون جنرال 1فروشگاه برق و اتوماسیون جنرال 2

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحي و ساخت تابلوهاي برق MV , LV و داشتن 20 نفر نیروی تولیدی ماهر، متخصص و تحصیل کرده علاوه بر دارا بودن تاییده تابلو برق، تاییده پیمانکاری پست های زمینی و هوایی 20kv با گرید 5 از شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و تاییدیه صلاحیت ساخت تابلوهای برق MV  و LV  از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، کسب رضایت مندی مشتری و بهبود مستمر کیفیت را به عنوان مهمترین هدف خود برگزیده است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015  و همچنین استقرار سیستم رضایت مندی مشتری ISO10002:2018  یکی از قدم های مهم و مثمر ثمر شرکت فولاد برق در این راستا می باشد.

 

 

این شرکت علاوه بر فعالیت های تولیدی و خدماتی خود، نمایندگی برخی از محصولات مورد نیاز صنعت تابلو سازی را در استان مرکزی دارا می باشد. نمایندگی محصولات فشار ضعیف و متوسط هیوندای کره جنوبی، نمایندگی اینورترهای هیوندای کره جنوبی، نمایندگی محصولات مستک، نمایندگی خازن های اصلاح ضریب قدرت و دیگر محصولات شرکت پرتو خازن، نمایندگی محصولات رعد و نمایندگی محصولات شیوا امواج بخشی از این محصولات و شرکت ها را در بر می گیرد.

فروشگاه برق و اتوماسیون جنرال 3