شرکت فنی و مهندسی فولاد برق اراک

تاریخچه

تاریخچه شرکت فنی مهندسی فولاد برق اراک

شرکت فنی و مهندسی فولاد برق اراک، شرکتی تولیدی – صنعتی است که فعالیت خود را با هدف تولید انبوه تابلوهای برق و سینی کابل در شهرک صنعتی خیرآباد آغاز نموده است.

تولیدات این شرکت در زمینی به مساحت 2000 متر مربع در سه سالن مجزا (فلزکاری، رنگ کاری و مونتاژ الکتریکال) صورت می گیرد. لازم به ذکر است که هریک از این سالن ها به مدرن ترین ماشین آلات و سیستم های آزمایشگاهی مجهز می باشند و تمام تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری به صورت دوره ای و طبق برنامه ای مدون برای کالیبراسیون به مراجع معتبر ارسال می شوند.

آزمایشگاه رنگ و آزمایشگاه فشار قوی این شرکت علاوه بر رفع نیازهای کیفی شرکت، در جهت ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه به صورت آموزشی در اختیار دانش جویان محترم قرار گرفته می شود.

دفتر مرکزی و واحد فروشگاهی این شرکت، در محیطی به مساحت 350 متر مربع واقع در شهر اراک در حال خدمت رسانی به مشتریان و همکاران محترم می باشد.

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحي و ساخت تابلوهاي برق MV , LV و داشتن 20 نفر نیروی تولیدی ماهر، متخصص و تحصیل کرده علاوه بر دارا بودن تاییده تابلو برق، تاییده پیمانکاری پست های زمینی و هوایی 20kv با گرید 5 از شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و تاییدیه صلاحیت ساخت تابلوهای برق MV  و LV  از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، کسب رضایت مندی مشتری و بهبود مستمر کیفیت را به عنوان مهمترین هدف خود برگزیده است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015  و همچنین استقرار سیستم رضایت مندی مشتری ISO10002:2018  یکی از قدم های مهم و مثمر ثمر شرکت فولاد برق در این راستا می باشد.

 

 

این شرکت علاوه بر فعالیت های تولیدی و خدماتی خود، نمایندگی برخی از محصولات مورد نیاز صنعت تابلو سازی را در استان مرکزی دارا می باشد. نمایندگی محصولات فشار ضعیف و متوسط هیوندای کره جنوبی، نمایندگی اینورترهای هیوندای کره جنوبی، نمایندگی محصولات مستک، نمایندگی خازن های اصلاح ضریب قدرت و دیگر محصولات شرکت پرتو خازن، نمایندگی محصولات رعد و نمایندگی محصولات شیوا امواج بخشی از این محصولات و شرکت ها را در بر می گیرد.

شرکت فولاد برق اراک با بهره گیری از آخرین ویرایش استانداردهای معتبر که توسط کمیته بین المللی الکتروتکنیک (IEC) تدوین و بروز آوری شده است، اقدام به انتخاب تجهیزات الکتریکی، ساخت و تست تابلو برق می نماید.

این شرکت با شناخت کامل از صنایع، بهره گیری از نیروی جوان و متخصص در صنعت برق توانایی ارایه خدمات ذیل را دارا می باشد:

 

همچنین لازم به ذکر است که این شرکت گامی بلند در جهت اتوماسیون پست های فشار قوی توسط سیستم SICAM PAS شرکت زیمنس برداشته و گزارشات کاری خود را به شرکت برق منطقه ای باختر اراک ارائه نموده است که با استقبال خوبی مواجه گردید.

مفتخریم که همگام با سیاست های کلان کشور در خصوص ایجاد اشتغال، با بهره گیری از پتانسیل و توان نیروهای جوان و تحصیل کرده بومی، گامی موثر در جهت ارتقای سطح زندگی و معاش مردم برداریم.